Služby profesionálnych spoločníčok na Slovensku

Práca spoločníčky býva často opradená rúškom tajomstva a mystifikáciou. Je to určite z časti kvôli tomu, že médiá veľmi radi prinášajú informáciu na túto tému. Žiaľ často krát to býva tak, že čím pikantnejšia informácia, tým lepšie. Menej už záleží na presnosti danej informácie.

Služby profesionálnych spoločníčok na Slovensku
Služby profesionálnych spoločníčok na Slovensku (Foto: vip-slovakia-bratislava.com)

V prípade, že máte záujem o presné informácie, alebo priamo uvažujete nad prácou luxusnej spoločníčky je najlepšie obrátiť sa na profesionálnu agentúru. Určite sa nejedná o služby escort Bratislava prípadne iné, podobné ponuky. Na toto sú určené iné služby prípadne iné portály erotického charakteru. Spoločníčka v prvom prípade sprevádza klienta na spoločenských akciách kde je vyžadovaná spoločnosť partnerky.

V prípade domácich akcií hovoríme o VIP spoločníčkach. Väčšinu zákazníkov ale tvorí zahraničná klientela. Či už sa jedná o podnikateľov, politikov prípadne známych umelcov. V tomto prípade je samozrejme potrebná znalosť cudzieho jazyka. Väčšina konverzácie sa potom odohráva v angličtine. Samozrejme každý ďalší cudzí jazyk navyše je iba bonusom ktorý zvyšuje šance na ďalšiu zaujímavú prácu. Takže nehľadajte informácie v bulvárnych médiách ale priamo v agentúrach pre spoločníčky.

Text:PR