Zariadenie terasy – čo by vám na nej nemalo chýbať?

Ako si preniesť prírodu do obývačky? Jednoducho! Stačí ak prenesiete obývačku do prírody. Alebo teda nie konkrétne obývačku, ale zariadiť si v záhrade plne vybavenú terasu. Čo by však na takej poriadnej a modernej terase nemalo chýbať? Doplnky, základný nábytok alebo napríklad krb by nemal chýbať na žiadnej poriadnej terase!

Zariadenie terasy - čo by vám na nej nemalo chýbať?
Zariadenie terasy – čo by vám na nej nemalo chýbať?

Nábytok a doplnky

Aký nábytok by ste mali zvoliť na terasu? Záleží aj na tom, v akom štýle máte zariadený váš dom. Ideálny je však napríklad nábytok z paliet, ktorý si môžete jednoducho vyrobiť aj doma. Ak máte radi skôr elegantnejší štýl, na terase si to môžete zariadiť presne ako v obývačke. Dostatočne veľký gauč, kreslá a moderný stôl. Čo sa týka doplnkov, tak by vám určite nemal chýbať na terase gril alebo krb. Ak ste milovníkmi kvetín, okolo terasy je ideálne nasadiť si rôzne druhy kvetov a stromčekov, ktoré budú krásne dolaďovať celkový dojem z terasy.

Vírivky alebo bazén

Chcete mať na terase aj miesto na poriadny relax? Stačí, ak si tam postavíte bazén alebo vírivku, v prípade, že nechcete kopať do zeme. Je aj ľahšia na údržbu a netreba vám do nej veľa vody. Je aj skvelým doplnkom terasy a vďaka nej budú vaše grilovačky o čosi pestrejšie.