Urob si sám! NÁVOD NA ZÁHRADNU PERGOLU (videonávod)

Chceli by ste si postaviť vlastnú záhradnú pergolu? Máme pre vás návod krok za krokom ako na to. Možno uvažujete rovno nad altánkom, tu je postup rovnaký, len strechu prekryjete plnou alebo pevnou strechou. Všetko v jednom rýchlom návode.

Urob si sám! Návod na záhradnú pergolu

Pergola alebo altánok, je skvelý doplnok každej záhrady, nech je to pri vašom dome, chate alebo chalupe. Je tak možné pridať nejaký vlastný skutočný charakter vašej záhrade, pretože vytvára príjemný, tienistý priestor na oddych. Budete mať ešte väčší pôžitok z vašej pergoly s vedomím, že ste si ho postavili svojpomocne alebo sám. Lepšie je větko rovno vidieť, ako len čítať, preto je tu videonávod krok za krokom ako na to.

Bez kvalitného náradia to však nepôjde. Ak nemáte správne nástroje a náradie, radšej sa do stavby ani nepúšťajte. Pomôcť si viete kúpou už hotových dielov a tie zložiť. Ponuka je viac ako dobrá, na internete nájdete množstvo modelov ešte aj za akciové ceny. Ak chcete ušetriť ešte viac, využite zľavové kódy zo stránok http://www.zlavovy-kod.sk/ alebo z portálu https://www.ikupony.sk/, ktoré sú zadarmo a môžeme ich uplatniť v obľúbených obchodoch na extra zľavu k nákupu.

VIDEO: Urob si sám! Návod na záhradnú pergolu

Venujete sa aj vy rôznym prácom okolo domu a záhrady alebo dekoráciám, inšpiráciam, prípadne máte nápad na akýkoľvek iný prínosný a zaujímavý článok? Môžete nám napísať a my o tom napíšeme článok pre našich čitateľov.

Foto: zdroj YouTube